úterý 23. září 2014

Pojďme si pro uzdravení

Znáte někoho, kdo nepotřebuje uzdravení? Já téměř ne! Jsem velmi rád, že žijeme v části světa, kde máme přístup k lékům a moderní zdravotnické technice, ale jak všichni víme, ani současná medicína si neporadí se vším.
Proto bych vás všechny rád pozval na dvě akce.

První z nich je uzdravující shromáždění, které se koná 5.10. 2014 v 16 hodin v prostorech Církve bez hranic Plzeň na adrese Guldenerova 17 v eCentru. Za uzdravení se bude modlit pan Harwey Boyd z Texasu, o kterém máme velmi dobré reference hned z několika zdrojů. Na Facebookové stránce této události se dočtete toto:

Harvey Boyd z USA se asi před 15 lety pomodlil ve jménu Ježíše Krista za ženu, která byla od narození úplně zmrzačená, její nohy a záda byly zkroucené - a před jeho očima byla naráz uzdravena. Od té doby se modlil za tisíce nemocných a mnoho z nich bylo zázračně uzdraveno. Mnoho uzdravení má i lékařsky zdokumentováno. Zvláště se věnuje nevyléčitelně nemocným. Harveyovi je dnes přes 70 let, našel své poslání od Boha a slouží druhým svými dary.

My plánujeme cestu na toto shromáždění, takže v případě, že se tam s námi chcete setkat, dejte nám vědět do komentářů, nebo nám napište!

Máte-li do Plzně daleko, nebo se vám toto datum nehodí, můžete přijít pro uzdravení na naše večery zázraků. Ty se konají v prostorách CBH Praha každou druhou středu v měsíci od 19:00 na adrese Korunní 30, Praha 2, Vinohrady. V případě, že se budete chtít dostavit, napište sms na +420 7997 94439, abychom měli představu, jaká bude účast. Vedoucí modlitebního týmu na webu uvádí toto:

Každou 2. středu v měsíci na modlitebním setkání proběhne VEČER UZDRAVENÍ A ZÁZRAKŮ.
Jedná se o tyto termíny: 10.9., 8.10., 12.11., 10.12. 2014

Ježíš v evangeliu Marka říká:
"Tato znamení budou doprovázet ty, kteří uvěří: V mém jménu budou vyhánět démony, budou mluvit [novými] jazyky, budou brát hady [do rukou] a vypijí-li něco smrtelného, nijak jim to neublíží. Na nemocné budou vzkládat ruce a budou se mít dobře.” (Marek 16:17, 18 CSP)

V tomto biblickém textu není žádných pochyb o tom, že by se zázraky měly dít. V současné době v Evropě vidíme uzdravení a zázraky velmi zřídka. Jsem přesvědčen o tom, že my musíme začít dělat to, co je na nás a On udělá to, co je na Něm.

V CBH Praha jsme zformovali tým lidí, kteří chtějí sloužit službou uzdravování a vymítání démonů. Zatím jednou měsíčně se chceme scházet k modlitbám za nemocné. Chceme vzít vážně slovo Ježíše, že máme uzdravovat nemocné a vymítat démony.

Ať už jste věřící nebo ne, pokud jste sužováni jakoukoli nemocí a toužíte po uzdravení, budeme moc rádi, pokud přijdete a dovolíte nám sloužit Vám k uzdravení těla i ducha. Pokud ve vašem okolí jsou lidé trpící jakoukoli nemocí, můžete je pozvat, bude nám ctí sloužit komukoliv, kdo o tuto službu bude mít zájem.

Pokud jste věřící a víte, že Vás Pán Bůh povolal k nadpřirozené službě, můžete se k našemu týmu připojit.

Součástí večera je uctívání Boha, krátké biblické vyučování o uzdravování a následná služba osvobozováním a uzdravováním. Vše děláme v naprosté atmosféře svobody, pokud se v něčem nebudete cítit dobře, můžete službu přerušit, zeptat se jakékoliv otázky nebo z místa v kterémkoliv okamžiku odejít.

Stanislav Bubik
Vedoucí týmu uzdravování, CBH Praha

Pokud bydlíte daleko od Plzně i Prahy, jsme vám k dispozici na Facebooku, kam nám můžete poslat žádost o modlitbu.

Bůh vám všem žehnej!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Předem děkuji za všechny komentáře. Prosím, vyvarujte se vulgarizmů, nebo komentářů urážejících něčí přesvědčení. Děkuji!